پوشش هزینه های درمانی بیمه پاسارگاد

پوششهای هزینه درمان بیمه پاسارگاد

 

 

پوشش هزینه های درمانی بیمه پاسارگاد به گروه های زیر بخش بندی می گردد:

 

پوشش هزینه های درمانی ناشی از حادثه

پوشش هزینه های درمانی ناشی از حادثه بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد از مبلغ تقریبی 2.7 میلیون تومان سالانه جهت حق بیمه پرداختی 30هزار تومان ماهانه تا مبلغ 20میلیون تومان سالانه جهت حق بیمه پرداختی معادل حدود 225 هزار تومان ماهانه متغیر می باشد.

پوشش هزینه های پزشکی ناشی از بیماری

هزینه های جبرانی پزشکی ناشی از بستری و یا جراحی به ترتیب تا سقف 5میلیون و 10میلیون تومان سالانه و متناسب با حجم صندوق ارزی بیمه شده تحت عنوان خدمات sos بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد، به بیمه شده تعلق خواهد گرفت.

پوشش هزینه های پزشکی بیماریهای خاص

در بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد بیماریهای سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب، سرطان، و پیوند اعضا هریک تحت پوشش 25 میلیون تومان غرامت (به مجموع 125میلیون تومان) قرار دارند.

علاوه بر موارد مذکور در بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد پوشش نقص عضو تا سقف 200 میلیون تومان و نیز پوشش ازکارافتادگی متناسب با حق بیمه پرداخت شده به بیمه شده تعلق می گیرد.

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

1-     نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

2-     یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

لازم بذکر است:

-         حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالها گذشته و نیز در سال 95 معادل 22 درصد سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به بازخرید زودهنگام مطرح باشد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی سال اول جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما تعلق خواهد گرفت.

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.