بیمه عمر چیست؟

 

بیمه عمر چیست؟

به درستی باید گفت پاسخ این سوال با پاسخ سوال " آیا برای آینده فرزندان و خانواده خود تدبیری اندیشیده اید " آمیخته ای بافته و جدا نشدنی است در ادامه توضیحی در مورد اینکه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟ جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با موضوع بیمه عمر ارائه می شود.

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نامه ایست که با عنوان بیمه زندگی، بیمه تامین آتیه و بیمه بازنشستگی نیز شناخته می شود.

 

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد چیست؟

این بیمه نامه یک امر خیر است و درواقع یکی از نبوغ بشر مدرن می باشد که بر پایه سه اصل اساسی آرامش زندگی یعنی بیمه، پس انداز و سرمایه گذاری بدون ریسک بنا شده است که در کشورهای پیشرفته آنرا تحت عنوانlife  flexible universal نیز می شناسند.

 

بیمه عمر و تامین آتیه در فرهنگ ما ایرانیها چیز جدیدی نیست. در واقع همان “ قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود را در عصر جدید می بایست بیمه عمر خواند “ با این تفاوت که جهت رفع نیاز پوشش بیمه ای و ایجاد آسایش و ثبات بیشتر در خانواده ها در بیمه عمر پوششهای بیمه ای مناسب و در واقع ضروری زندگی نیز علاوه بر برخورداری از مزایای پس انداز و سود حاصل از سرمایه گذاری برای شما مهیا شده است. پایه و اساس بیمه عمر بر سرمایه گذاری پس اندازهای خرد شما در محلی بدون ریسک بنا شده است که منافع سود حاصله جهت ایجاد سرمایه پشتیبان شما در آینده بکار گرفته می شود. بیمه عمر بر پایه کمی صرفه جویی و پس انداز "آنچه براحتی می توان پس انداز کرد" بنا شده است و به دلیل سرمایه گذاری پس انداز شما توسط کارشناسان خبره اقتصادی شرکت بیمه پاسارگاد روند سود دهی بیمه نامه شما کاملا تضمین شده خواهد بود که البته جهت ایجاد اعتماد بیشتر بیمه نامه شما توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز ضمانت می گردد تا شما با خیالی آسوده از خدمات بیمه عمر پاسارگاد استفاده کنید.

بیمه عمر و سرمایه گذاری علاوه بر ایجاد سرمایه از پس انداز خرد شما ( که در هر خانواده مبلغی متفاوت می باشد ) حجم ریسک مناسبی را نیز در خانواده شما کاهش می دهد به اینصورت که علاوه بر تضمینی بودن سود بیمه عمر پاسارگاد و آسودگی خاطر شما از سرمایه گذاری انجام شده ، پوششهای بیمه ای مناسبی نیز در اختیار شما قرار می گیرد. مانند بیمه آتش سوزی منزل، بیمه جبران هزینه های پزشکی، بیمه عمر، بیمه سرمایه گذاری و بازنشستگی لذا باید گفت که در طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد شما بیمه می شوید، مبالغ حق بیمه برای شما پس انداز می شود، پس انداز شما و سود سرمایه شما توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمانت می شود و در هر لحظه که اراده کنید در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

لازم به ذکر است در همین لحظه (19/08/95) نرخ سود بانکی بلند مدت 15درصد و نرخ سود بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد 22درصد می باشد.

 

محل تامین سود بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از کجاست؟

سود سرمایه گذاری طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری شما از دو محل تامین می شود محل اول بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که میزان 16درصد از 22درصد سود در حال حاضر از این محل می باشد و الباقی نرخ سود توسط سرمایه گذاریهای شرکت بیمه پاسارگاد در صنایع گوناگون تامین می شود. لذا سود سرمایه شما دارای دو ضمانت می باشد یکی ضمانت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت آن بخش از سود که آنرا "سود تضمینی" می خوانیم و دومین ضمانت مربوط می شود به شرکت بیمه پاسارگاد جهت آن بخش از سود که آنرا "سود مشارکت" می نامیم.

 

تاثیر تورم را خنثی کنید

بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد دارای ضرایبیست که با استفاده از آنها می توانید کاملا میزان تورم را خنثی کنید و این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با توجه به شرایط روز جامعه و بالانس کردن میزان پس انداز خود در طرح بیمه خود ارزش صندوق بازنشستگی را حفظ کنید زیرا امکان بازبینی میزان پرداخت و سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه در هر لحظه ممکن بوده و لذا شما خودتان مشخص می کنید که چقدر بازنشستگی دریافت کنید و نه یک سازمان دیگر.

 

شما با تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری برای خود و یا اعضای خانواده ریسک زیادی را در زندگی کاهش داده اید و سرمایه مناسبی نیز جهت دستیابی به اهداف آتی فراهم خواهید کرد. ضمن آنکه یکی از مهمترین ویژگیهای طرح بیمه عمر پاسارگاد تضمینی بوده سود شماست.

 

جهت مشاهده نمونه استعلامهای بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه پاسارگاد روی همین متن کلیک کنید.

 

آیا بیمه عمر و تامین آتیه محل مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد؟

جهت پاسخ به این سوال شما ابتدا خواهشمند است لطفا یک قلم و کاغذ تهیه کرده و لیست اقدامات اقتصادی که می توانید با روزی 1600 تومان سرمایه گذاری به نفع خود و خانواده خود اتخاذ کنید را تهیه بفرمایید.

 

حالا اجازه دهید شما را با بخشی از خدماتی که در همان اولین پرداختها با همین مبلغ در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و توسط پوششهای تکمیلی طرح از ما دریافت خواهید کرد آشنا کنیم:

بیمه نامه بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد دارای 9 پوشش بیمه ای به شرح زیر می باشد:

 

1 - پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه به میزان 4.5 میلیون تومان

 

2 - پوشش هزینه بیماریهای خاص به میزان 4.5 میلیون تومان.

 

3 - پوشش هزینه بستری بدون نیاز به جراحی تاسقف 5 میلیون تومان.

 

4 - پوشش هزینه جراحی بجز رفع عیوب انکساری چشم، زیبایی، دندانپزشکی، سرپایی و دیسک کمر تا سقف 10 میلیون تومان.

 

5 - پوشش هزینه آتش سوزی منزل به میزان 25 میلیون تومان.

 

6 - پوشش هزینه نقص عضو بر اثر حادثه به میزان 45 میلیون تومان.

 

7 - پوشش هزینه ازکارافتادگی دائم به شرح زیر:

 

- پرداخت کامل حق بیمه تا اتمام طرح بیمه توسط شرکت بیمه پاسارگاد و ارائه کلیه پوششها و مزایای طرح به بیمه شده.

 

- پرداخت سرمایه اولیه پشتیبان از کارافتادگی به میزان 40 میلیون تومان.

 

8 - پوشش بیمه عمر فوت طبیعی به میزان 16 میلیون تومان.

 

9 پوشش بیمه عمر حادثه به میزان 45 میلیون تومان

 

و نهایتا صندوق تامین آتیه حدود 950میلیون تومانی برای شما فراهم خواهد شد ( با سود 20درصد یعنی حتی با 2درصد کمتر از سود امروز)

 

جیبتان را بزرگتر کنید

در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، شما با پرداخت حق بیمه معینی به صورت ماهانه ، سالانه یا یکجا مبلغ هنگفتی را پس از پایان مدت بیمه نامه به طور یکجا یا مستمری تحت عنوان بازنشستگی دریافت خواهید کرد که "این سرمایه در طول مدت بیمه نیز کاملا در دسترس شماست و در موارد لزوم میتوانید از آن استفاده کنید" و در صورت فوت بیمه شده در طول مدت قرارداد مبلغ مقرر به استفاده کنندگان تعلق می گیرد.در بیمه عمر حق بیمه های پرداختی توسط شما با اختصاص نرخ سود تضمینی و مشارکتی در صندوق ارزی شما هم افزایی خواهد داشت و افزایش خواهد یافته و سرمایه ای مطمئن را از پس انداز خرد شما برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه ریزی شده آینده برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

تنظیم برنامه مالی منسجم

از دیگر مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری پاسارگاد می توان به تنظیم برنامه مالی منسجم خانواده جهت پس انداز مبلغی که برنامه ای برای آن ندارید و بیهوده خرج می کنید و امکان انجام هزینه های بزرگ مانند جهیزیه فرزندان دختر، خرید مسکن ، اتومبیل و تامین هزینه دانشگاه از همین پس اندازهای کوچک شما ایجاد شده است نام برد و نیز آنکه شما را در برطرف ساختن تامین هزینه های پیش بینی نشده نیز بیمه می کند.

 

شرایط بیمه نامه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر و تامین آتیه از انعطاف مطلوبی برخوردار است و شما با هر شرایط درآمدی و اقتصادی می توانید از مشارکت و منافع بیمه عمر و تامین آتیه برخوردار شوید . مبلغ اقساط حق بیمه شما در بیمه عمر از حداقل 20هزار تومان در ماه آغاز می گردد و شما می توانید حق بیمه های خود را در طول مدت بیمه افزایش یا كاهش دهید .از لحاظ محدودیت سنی تمام افراد زیر ۷۰ سال از بدو تولد می توانند تحت پوشش این نوع بیمه عمر باشند.

 

گذشته قابل تغییر نیست ولی آینده قابل برنامه ریزی هست

ما معتقدیم که شما می توانید با داشتن بیمه ای درست تاثیری چشمگیر را در آینده زندگی خود، فرزندان و خانواده خود رقم زنید و پشتوانه ای مناسب را جهت حوادث برای خود تهیه کنید ضمن آنکه این دیوار مستحکم نه تنها برای شما هیچگونه هزینه ای نخواهد داشت بلکه پس انداز شما در بیمه عمر و تامین آتیه مشمول سود هم خواهد شد. پس دیگر درنگ نکنید در امر خیر جای هیچ استخاره نیست.

 

تصمیم درست این است که همین الان گوشی را بردارید و یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به شماره 09123493630 ارسال کرده و یا

 

اینجا کلیک کنید و در سایت عضو شوید.

 

در اسرع وقت مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

شما تا اتخاذ یکی از مهمترین تصمیمهای درست زندگی خود تنها یک اس ام اس فاصله دارید.

 

آسایش را به خود و فرزندانتان هدیه دهید.

www.BIME1.com

 

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.