پوشش حادثه بیمه عمر و زندگی بیمه پاسارگاد

 

 

پوشش های حادثه

 

کاهش نگرانی ها در مورد پرداخت هزینه های پزشکی حادثه و نقص عضو.

 

1-   هزینه های درمانی و پزشکی حادثه

 

2-    نقص عضو و از کارافتادگی حادثه

 

3-    فوت بر اثر حادثه

 

 

 

هزینه های درمانی و پزشکی حادثه

 

 هزینه درمان حوادث بیمه عمر پاسارگاد

 

بیمه شده در برابر خطراتی که بر اثر حادثه منجر به پرداخت هزینه های بستری و پزشکی می شود، پوشش داشته و شرکت بیمه تا سقف 20 میلیون تومان این هزینه ها را پرداخت می نماید.

 

درصورتیکه بیمه شده بیمه گر اولی مثل خدمات درمانی یا تامین اجتماعی و غیره داشته باشد بیمه پاسارگاد ما به التفاوتی را که بیمه شده از جیب هزینه کرده است را به بیمه شده تا سقف پوشش ارائه شده به بیمه شده پرداخت می کند و درصورتیکه بیمه شده بیمه گر اولی نداشته باشد هزینه های درمانی حادثه تا سقف پوشش ارائه شده به بیمه شده پرداخت می شود.

 

با توجه به سیاست دید سرمایه گذاری در بیمه کودکان پوشش هزینه پزشکی حادثه از دوازده سالگی تا پایان قرارداد به بیمه شده تعلق خواهد گرفت.

 

نقص عضو و از کارافتادگی حادثه

 

 پوشش ازکار افتادگی بیمه عمر و زندگی پاسارگاد

 

در این پوشش اگر بیمه شده بر اثر حادثه از کار افتاده و یا نقص عضو شود تا سقف 100 میلیون تومان پوشش بیمه داشته و می تواند از بیمه سرمایه حادثه (غرامت) استفاده نماید.

 

 

 

پرداخت غرامت فوت در اثر حادثه

 

 بیمه عمر پاسارگاد

 

تامین منبع مالی در صورت فوت نابهنگام بیمه شده

 


در صورتی که (بیمه شده)در اثر حادثه فوت کند:

 

معادل 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سود تعلق گرفته به حق بیمه های پرداختی + سرمايه اصلي تا سقف 400 میلیون تومان، به خانواده او (ذینفع قرار داد)پرداخت میگردد.

 


مثال: فردی که ماهانه با پرداخت 50 هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می کند اگر بر اثر فوت حادثه از فوت کند طبق فرمول زیر به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می شود
.

 

 چهل و پنج میلیون تومان از لحظه شروع قرار داد فرد تحت پوشش بیمه فوت حادثه قرار می گیرد. که با افزایش میزان پرداخت حق بیمه مبلغ این پوشش نیز افزایش خواهد یافت.

 


*
چنانچه بیمه شده در طول مدت قرار داد در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر غرامت فوت طبیعی، غرامت فوت حادثه و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه( صندوق بیمه نامه )نیز به استفاده کنندگان از قرار داد پرداخت می گردد.

 

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

 

1- نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

 

2- یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

 

لازم بذکر است:

 

- حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالها گذشته و نیز در سال 95 معادل 22 درصد سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به بازخرید زودهنگام مطرح باشد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

 

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی سال اول جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما تعلق خواهد گرفت

 

شماره  تماس:

 

شماره ثابت : پس از ثبت نام شما در این وبسایت شماره تماس یکی از کارشناسان ما جهت پیگیریهای آتی ارسال خواهد شد.

 

تماس:  09123493630 پاسخگویی از 7 صبح الی 23

 

آدرس : تهران سیدخندان ابن یمین پلاک13

 

 

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.