اصل موضوع : حمایت و تغییری ماندگار برای خانواده هایمان

اصل موضوع : حمایت و تغییری ماندگار برای خانواده هایمان

تمامی سعی ما این است که در این وبسایت دور از دنیای شلوغ و پر تبلیغات امروزی که اطلاعات صحیح در حجم بالایی از تبلیغ های حبابین محو می شود، اطلاعاتی شفاف و صحیح در مورد بیمه زندگی به شما عزیزان ارائه کنیم و امید است نتایج این اطلاع رسانی ها منجر به اخذ تصمیمی کلیدی در ذهن شما شود. تصمیم بر برنامه ریزی جهت استفاده بهینه از مبلغی که ما آنرا "حجم پس انداز ناچیز می خوانیم".

"حجم پس انداز ناچیز "بمعنای بخشی از درآمد شماست که بودن یا نبودن آن در زندگی شما تغییری بوجود نمی آورد ولیکن استفاده بهینه از آن مبلغ و پس انداز منظم آن در بیمه زندگی، بعنوان طرحی مناسب با سودی مناسب می تواند منجر به ایجاد امنیت خاطری بزرگ و نهایتا پس اندازی چشمگیر برای شما و خانواده محترمتان شود.

 بطور مثال جهت قشر کارمند جامعه این حجم را مبلغی تقریبا برابر با 5درصد درآمد ماهانه فرد تعریف می کنیم.

به بیانی ساده تر، حسابی جهت پس انداز منظم حجم درآمد ناچیز شما و ارائه پوششی حمایتی و کامل جهت آسایش شما در سختیها و کاهش ریسکهای زندگی امروزی و نهایتا ایجاد امنیت خاطر مالی شما و خانواده محترم .

آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است و ما مفتخریم در امری خیر، وسیله ای برای ایجاد این آسایش برای خانواده های زحمتکش ایرانی در دنیای پر تلاطم امروزی باشیم و کافیست شما این افتخار را به ما بدهید.

هدیه ما به شما طرحیست که به یقین کامل ترین پوشش بیمه ای موجود در بازار بیمه عمر و آتیه می باشد به همراه ضمانت رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت اصل و سود سرمایه شما.

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.