بیمه عمر حادثه

بیمه عمر حادثه بیمه پاسارگاد

 

تامین منبع مالی در صورت فوت نابهنگام بیمه شده جهت حمایت از خانواده بیمه شده.

در صورتی که (بیمه شده)در اثر حادثه فوت کند شرکت بیمه پاسارگاد موظف می باشد:

معادل 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سود تعلق گرفته به حق بیمه های پرداختی + سرمايه اصلي تا سقف 400 میلیون تومان، به خانواده او (ذینفع قرار داد)پرداخت میگردد.


مثال: فردی که ماهانه با پرداخت 50 هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می کند اگر بر اثر فوت حادثه از فوت کند طبق فرمول زیر به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می شود
.

 چهل و پنج میلیون تومان از لحظه شروع قرار داد فرد تحت پوشش بیمه فوت حادثه قرار می گیرد. که با افزایش میزان پرداخت حق بیمه مبلغ این پوشش نیز افزایش خواهد یافت.


*
چنانچه بیمه شده در طول مدت قرار داد در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر غرامت فوت طبیعی، غرامت فوت حادثه و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه( صندوق بیمه نامه )نیز به استفاده کنندگان از قرار داد پرداخت می گردد.

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما عزیزان در سال اول ارائه تعلق خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

-         نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

-         یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

 

  بیمه نامه های بیمه پاسارگاد دارای ضمانت بیمه مرکزی ج.ا.ا می باشد.

 

 

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.