آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

آشنایی با بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

در این بیمه نامه با پرداخت مبلغي متناسب با درآمد خود علاوه بر امكان بهره مندی از سود مشارکت و تضمینی سرمايه گذاري خود، از پوشش بيمه زندگی در مقابل خطرات مالی و هزینه های درمانی بیماری ها، هزینه درمانی ناشی از حوادث و آتش سوزی منزل نیز بهره مند خواهید شد.
بيمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بعنوان پشتوانه مالي در دوران بازنشستگي و تأمين هزینه های آينده خانواده (از قبيل: هزينه هاي تحصيل فرزندان، هزينه هاي ازدواج، تهيه مسكن، درمان، نقدينگي مورد نياز و ...) نقش اساسی و مهمی را در سلامت اقتصادی و روحی خانواده ها ایفا خواهد کرد.

ایجاد سرمایه مناسب

ایجاد یک سرمایه بسیار مناسب توسط بکارگیری رویه منظم و سیستماتیک پس انداز و کاهش هزینه های جبران خسارت خانواده طی مدت زمان اجرای طرح بیمه عمر و تامین آتیه دو ویژگی اصلی این بیمه نامه می باشد.

اختصاص سود منظم به دارندگان طرح و نیز ایجاد فرهنگ پس انداز منظم در خانواده نهایتا منجربه ایجاد یک صندوق تامین آتیه مناسب برای دارندگان طرح بیمه عمر و تامین آتیه خواهد شد.

امکان سرمایه گذاری از 30هزار تومان تا 334هزار تومان

مبالغ مشارکت در این طرح بنحویست که عموم جامعه با توجه به سطوح درآمدی متفاوت بتوانند از امتیازها حاصله از بیمه عمر و تامین آتیه بهره مند شوند.

لازم به ذکر است اصل سرمایه گذاریها، سود تعلق گرفته و پوششهای بیمه ای بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد علاوه بر اینکه ضمانتنامه های مکفی شرکت پاسارگاد را دارا می باشد، بشکل کامل در ضمانت بیمه مرکزی ج.ا.ا نیز می باشد و این نقطه عطفی است جهت حصول ضریب اطمینان 100درصدی جهت سرمایه گذاری بلند مدت شما و اطمینان از حصول اهداف آن.

فقط در سود طرح مشارکت دارید، سرمایه گذاری بدون ریسک

در سرمایه گذاریهای بلند مدت اشخاص می بایست موارد و پارامترهای زیادی را در نظر داشته باشند که ارزیابی موارد در بسیاری از مواقع دسترسی به اطلاعات تخصصی و گسترده ای را از علم بازار، اقتصاد و ... می طلبد و این خطری جدیست که انتخابی اشتباه توسط شخص ممکن است نتیجه سالها پس انداز او و خانواده را بی ارزش کند ضمن آنکه شناخت صحیح شرایط دقیق اقتصادی حاکم بر جامعه در توان عموم جامعه نمی باشد.

پس انداز شما در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد توسط متخصصین مجرب شرکت پاسارگاد در حوزه های مختلف سرمایه گذاری شده و شما را از سودی قطعی و تضمین شده توسط پاسارگاد و بیمه مرکزی ج.ا.ا بهره مند می سازد.

در طراحی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مزایای زیر برای شما در نظر گرفته شده است:

کمک به برنامه ریزی مالی بلند مدت به ساده ترین شکل و توسط ایجاد پس انداز منظم.

ارزیابی مجدد هزینه‌ها و اعمال تغییرات ضروری با شرایط جدید. در طی مدت بیمه عمر و تامین آتیه شما قادرید که میزان مشارکت خود را در طرح افزایش دهید و یا آنرا کاهش دهید.

با توجه به توان خود  بصورت کاملا مطمئن سرمایه گذاری خواهید کرد.

پس انداز شما همیشه در دسترس شماست

در طی مدت بیمه عمر و تامین آتیه به فرد بيمه‌گذار و يا هر فرد ديگري كه وی معرفی نمايد تا 90 درصد مبلغ بازخریدی بیمه نامه بدون نياز به معرفي ضامن و يا دريافت وثيقه، و یا سود وام پرداخت مي‌شود.

رشد تصاعدی سرمایه و ایجاد صندوق مالی حجیم

خدمات مالی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد بنحویست که در سرمایه گذاری میان مدت بشکل تقریبی هر سه سال صندوق مالی و اندوخته پس انداز شما را دو برابر خواهد کرد. بطور مثال با مبلغ مشارکت و پس انداز ماهیانه 80هزار تومان و سود پیش بینی 20درصد ( که در سال 93-94 و 95 برابر 22 درصد می باشد) میزان صندوق تامین آتیه شما در سال دهم تقریبا برابر با 25میلیون تومان و در سال سیزدهم برابر 53میلیون تومان می باشد و نهایتا در انتهای مدت بیمه نامه یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان به شما تعلق خواهد گرفت.

 

جهت اطلاع از پوششهای بیمه ای طرح بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد کلیک کنید

 بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

 

 

جهت دریافت نمونه جدول استعلام بیمه عمر پاسارگاد و رویت میزان صندوق بازنشستگی کلیک کنید

استعلام بیمه عمر پاسارگاد

 

 

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر و یا خرید بیمه نامه بیمه پاسارگاد کافیست:

1- نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

2- یک پیامک با عنوان " مشاوره بیمه " به 09123493630 ارسال فرمایید.

لازم بذکر است:

- حق بیمه های دریافتی در این طرح در نزد بیمه پاسارگاد و تحت ضمانت کامل بیمه مرکزی ج.ا.ا سرمایه گذاری می شود و سود تعلق گرفته طی سالها گذشته و نیز در سال 95 معادل 22 درصد سالانه می باشد. و در طی مدت قرارداد درصورت نیاز بیمه گذار 90درصد اصل مجموع حق بیمه نامه ها به همراه سود حاصله در قالب وام، بدون ضامن، چک، سفته در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت بدون آنکه نیاز به بازخرید زودهنگام مطرح باشد.

 

تخفیف تهیه بیمه نامه از وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد:

 

 

جهت حمایت از کاربران این وبسایت، 10درصد تخفیف در حق بیمه نامه های پرداختی سال اول جهت بیمه نامه های عمر، تامین آتیه و زندگی پاسارگاد به شما تعلق خواهد گرفت.

اعطای کد بیمه پاسارگاد

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

 

 

اخبار برگزیده

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.