بیمه آتیه فرزندان و کودکان بیمه پاسارگاد

 

 

بیمه تامین آتیه بیمه پاسارگاد

 

بیمه آتیه فرزندان و کودکان بیمه پاسارگاد

 

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه نیاز دارند ؟

 

در ابتدا نظر شما را به این نکته جلب می کنم که چنانچه خانواده بتواند در زمان بلوغ فکری فرزندان سرمایه ای مناسب را در اختیار آنها قرار دهد بسیاری از مشکلات فعلی این قشر مانند مسکن، اشتغال، ادامه تحصیل و ... قابل حل می باشد. و اینکه شما همینک بجای فرزندتان تصمیم می گیرید لذا خواهشمند است با تصمیم مناسب جهت اخذ بیمه تامین آتیه فرزندانتان، تاثیری چشمگیر بر آینده ایشان و آسایش آتی خانواده خود داشته باشید.

 

همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

 

آیا برای آینده فرزندانتان برنامه ریزی مالی منسجمی دارید؟

 

با توجه به پیچیدگی های زندگی امروزی جواب اکثر ما خیر می باشد. در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه تامین آتیه فرزندان و کودکان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و ... مورد استفاده قرار گیرد.

 

با توجه به اینکه نیازهای اساسی فرزندان معمولا با دوران بازنشستگی والدین همزمان می شود و این امر باعث کاهش شدید توان مالی خانواده جهت تامین نیازهای آتی فرزندان می شود لذا پیشنهاد می شود بمانند آنچه در کشورهای توسعه یافته فرهنگسازی شده است همینک با پس انداز خود در طرح بیمه آتیه فرزندان آینده با ثبات بیشتری را برای عزیزانمان رقم زنیم.

 

پرداخت سود تضمینی

 

با طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان بیمه پاسارگاد نگرانی های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانک ها بر طرف خواهد شد زیرا بیمه پاسارگاد به پرداخت های شما سود تضمینی پرداخت می کند.

 

علاوه بر ضمانت سود و مزایای بیمه آتیه فرزندان و کودکان توسط گروه پاسارگاد، خدمات پوششهای بیمه ای و مالی طرح بیمه تامین آتیه پاسارگاد در ضمانت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

 

دریافت وام

 

جهت ایجاد امکان استفاده از مزایای پس انداز انجام شده توسط شما در طی مدت بیمه نامه، یکی از مزایایی که برای بیمه آتیه فرزندان و کودکان درنظر گرفته شده است امکان دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. شما می توانید به تعداد مکرر تا %90  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام بدون بهره و ضامن دریافت نمائید بدون آنکه تغییری در روند طرح بیمه نامه شما رخ دهد. درواقع اصل و سود سرمایه بیمه تامین آتیه فرزندانتان همواره در اختیار شما و خانواده می باشد.

 

دریافت سود خالص و معاف از مالیات

 

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شماست.

 

هدف از اجرای اين طرح

 

هدف از اجرای بیمه تأمين آتيه فرزندان، کودکان و نوجوانان ايجاد سرمايه ای مطمئن برای تامین نيازهای آينده آنان از قبيل تهيه جهيزيه ، تأمين هزينه تحصيلات عالی، ازدواج، مسکن و. می باشد.

 

اين طرح مي‌تواند از بدو تولد تا سی سال ادامه داشته و سرمايه ای تضمین شده را ایجاد کند. لذا شرکت بیمه پاسارگاد با بررسی کارشناسان خود جهت برآورده ساختن نیاز خانواده ها به این پس انداز و سرمایه گذاری مطمئن برای فرزندانشان، این نوع بیمه نامه را ارائه می نماید.

 

برخی از انواع بیمه نامه آتیه فرزندان و نوجوان بیمه پاسارگاد

 

بیمه تحصیلات فرزندان

 

بیمه عمر و پس انداز کودک و نوجوان

 

بیمه عمر و آتیه نوزادان

 

اغلب ما پدرها و مادران امروزی شبانه‌روز خود را وقف فرزندان می کنیم و تمام دغدغه‌های ذهنی ما بعد از شرایط تحصیلی معطوف نیازها و اینده مالی فرزندان است. ولیکن تنها دغدغه کافی نیست بلکه باید هدفمند و با برنامه ریزی آینده فرزندانمان را برایشان برنامه ریزی کنیم. بیمه تامین آتیه کودکان و فرزندان یک برنامه ریزی مالی با سود تضمین شده و قابل تنطیم با شرایط روز را در اختیار ما قرار می دهد. بیایید آینده فرزندانمان را به تقدیر نسپاریم، بیایید آنرا به یاری پروردگار از همین امروز برنامه ریزی کنیم.

با هر توان مالی که دارید از مزایای بیمه تامین آتیه فرزندان و کودکان بیمه پاسارگاد بهره ببرید. شما در یک قدمی یکی از تاثیر گذارترین تصمیمهای خود برای آینده فرزندتان قرار گرفته اید همین الان یک پیامک حاوی پیام " درخواست مشاور بیمه فرزندان" به 09123493630 ارسال کنید. با ارسال این پیامک آینده ای متفاوت را برای فرزندانتان رقم خواهید زد.

 

 

 نحوه پرداخت حق بیمه تامین آتیه فرزندان پاسارگاد

 با توجه به شرایط مورد نظر بیمه گذار، پرداخت حق بیمه بصورت سالانه، شش ماهه، سه ماهه و یا ماهانه امکان پذیر است.

 مبلغ حق بیمه

نگران مبلغ حق بیمه نباشید. طراحی بیمه تامین آتیه فرزندان و کودکان بگونه ایست که شما با هر شرایط اقتصادی می توانند از سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و مزایای آن برخوردار شوید.

مبلغ حق بیمه تامین آتیه پاسارگاد بین حداقل 20هزار تومان و حداکثر333400 هزار تومان پرداخت ماهیانه متغیر خواهد بود.

 

  تامین سرمایه ای معادل یک میلیارد تومان تضمین شده

با پس انداز ماهیانه 50هزار تومان علاوه بر برخورداری از پوششهای بیمه ای مبلغ نهایی صندوق تامین آتیه فرزند شما با سود پیشبینی 20درصد حدود 10,597,140,862 ریال می باشد.

جهت دریافت جدول استعلام بیمه تامین آتیه فرزندان پاسارگاد با مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان ماهانه همینجا کلیک کنید.

 

مشاوره رایگان بیمه تامین آتیه پاسارگاد

جهت مشاوره رایگان و اخذ اطلاعات بیشتر در مورد بیمه آتیه فرزندان و کودکان و یا خرید بیمه نامه کافیست:

 

- با کلیک روی همین متن نسبت به عضویت در وبسایت بیمه اشخاص بیمه پاسارگاد اقدام نموده و یا

- یک پیامک با عنوان " مشاور بیمه فرزندان " به 09123493630 ارسال فرمایید.

 

با آرزوی سلامتی و سرافرازی تمامی فرزندان ایران زمین

 

 بیمه عمر پاسارگاد

 

 

 

به سایت مشاور رسمی بیمه اشخاص شرکت بیمه پاسارگاد خوش آمدید. امکان تهیه بیمه نامه از سراسر ایران بدون محدودیت امکان پذیر است. کافیست توسط منوی اصلی سایت در سایت عضو شوید.